Sortiment

Kámen je nejstarším stavebním materiálem užívaným už desetitisíce let. V dávných dobách byl vyhledáván zejména pro svoji tvrdost a odolnost. Kámen v sobě skrývá kromě vynikajících funkčních vlastností zejména osobité a ničím nenahraditelné

kouzlo. Tento materiál uspokojí i nejnáročnější zákazníky, kteří hledají spojení kvality, elegance, nadčasovosti a originality.

Využití kamene nabízí nepřeberné množství variant barevnosti a zpracování. Ať už rozhodnete pro jeho použití v exteriéru nebo interiéru, vždy vám dodáme produkty prvotřídní kvality.

Seznamte se s naší nabídkou kvalitních výrobků z přírodního kamene, zejména s nabídkou zdícího kamene, dlažebních kostek, sloupů, schodišťových stupňů, obkladů a dlažeb ze žuly nebo pískovce. Kámen máme z velké části skladem.

Níže uvedená nabídka je pouze částí toho, co pro vás můžeme udělat. Pokud potřebujete kámen v jiných rozměrech, odstínu, či povrchové úpravě, kontaktujte nás. Nabízený sortiment dodáváme i vyrábíme také na základě materiálu těženého mimo naší zemi.

© 2019 rKamen.cz, Svijanský Újezd, 777 954 861